Зеленський попросив прем'єра Хорватії завчасно інформувати про зміни правил в'їзду для українців

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з хорватським прем’єром Андрієм Пленковичем закликав його завчасно інформувати про зміни щодо перетину хорватського кордону для українців. Крім цього, обговорювалося питання економічного співробітництва.

Про це йдеться на сайті президента. 

Зеленський зауважив, що країнам необхідно об’єднати зусилля належної координації та завчасного інформування про можливі зміни у порядку перетину кордону громадянами України. Йдеться про нещодавні зміни, через які українські туристи мають проходити 14-денну обсервацію чи здавати ПЛР-тест за два дні до прибуття в Хорватію.

“Вдячний за розуміння необхідності переглянути умови для українських туристів, запроваджені у зв’язку з COVID-19. Хорватія стала одним з туристичних “магнітів” для наших громадян”, – сказав президент України. 

Під час розмови сторони обговорили подальшу двосторонню торговельно-економічноу співпрацю. Крім цього, прем'єр Хорватії висловив співчуття у зв’язку із загибеллю українських військових на Донбасі. 

Нагадаємо, Угорщина від 15 липня введе нові обмеження на в'їзд до країни через ризики другої хвилі COVID-19. Для іноземців з країн “червоної зони”, куди ввійшли і українці,  хочуть закрити кордони. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *