Від сина Лукашенка пішла помічниця, яка засуджує насильство силовиків у Білорусі

Ксенія Валаханович (Голуб), яка працювала помічницею голови “Президентського спортивного клубу” Білорусі Дмитра Лукашенка, сина Олександра Лукашенка. Ксенія активно і відкрито засуджує незаконні дії силовиків щодо протестувальників. 

Про це повідомляють білоруські ЗМІ та підтвердила сама Валаханович у Facebook.

Так, Ксенія пояснила, що на її звільнення вплинули різні чинники, але головною причиною стало її бажання займатися творчістю, адже вона тривалий час пише дитячі книги. Валаханович каже, що давно хотіла займатися творчістю, але не могла повною мірою віддатися цій справі, маючи основну роботу. 

Ксенія також зауважила, що проти насильства, але водночас вона висловила подяку своєму ексначальнику і каже, що він нібито “порядна людина”.

“Так, я була помічником Дмитра Олександровича Лукашенко. І, крім слів подяки, нічого іншого сказати не можу. Це порядна і по-справжньому добра людина. Який дуже багато зробив і для білоруського спорту, і для благодійності… І так. Я проти насильства. Я хочу жити у світі, де не потрібно щодня боятися, чи повернеться твоя дитина з навчання додому. У мене абсолютно чітка позиція. І я її не приховую”, – написала вона.До слова, що Ксенія Валаханович активно засуджує насильство в країні після виборів і опублікувала навіть кілька віршів на тему ситуації в Білорусі. ЗМІ пишуть, що на одній з акцій протесту силовики жорстко затримали її 66-річного батька.

Нагадаємо:

Деяких волокли по асфальту, а хтось втрачав свідомість: у Мінську відбувся жіночий марш. 

Масові затримання в Білорусі тривають: за добу понад 400 осіб.

У Білорусі пропонують порушити кримінальну справу через викрадення Колесникової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *