У ВООЗ заявили, що захист для обличчя стане нормою для жителів всієї планети

Жителям планети доведеться звикнути до носіння масок, чи іншого захисту для обличчя, повсякчасно, поки не буде знайдена вакцина від нового коронавірусу. 

Таку думку висловив представник Всесвітньої організації охорони здоров'я з питань пандемії коронавируса Девід Набарро, передає BBC.

“Я впевнений, що якась форма захисту стане нормою”, – сказав Набарро.

Він пояснив, що захист буде потрібний поки не почнеться застосування вакцини від коронавирусу COVID-19, і виробиться імунітет до нього у тих, хто ним вже зараз перехворів. “Цей вірус не зникне. Ми не знаємо, чи з'явиться імунітет у тих, хто перехворів цим вірусом, і не знаємо, коли у нас з'явиться вакцина”, – додав Набарро.

Згідно з останніми даними американського Університету Джонса Хопкінса, в світі підтверджено більш 1,86 млн випадків зараження коронавірусів, померло майже 115 тисяч осіб.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *