У США кількість постраждалих внаслідок пожежі на кораблі ВМС перевищила пів сотні

13 липня у США внаслідок пожежі на десантному судні USS Bonhomme Richard, пришвартованому на військово-морській базі в Сан-Дієго штату Каліфорнія, кількість постраждалих зросла до 59.

Про це повідомляє The Associated Press.

Серед потерпілих – 36 моряків та 23 цивільних. Їхнім життям загрози немає, а п'ятьох потерпілих вже виписали з медзакладу. Зазначається, що полум'я намагаються загасити вже понад 29 годин. Через велике навантаження від поливу води відбулася осадка корабля. 

Окрім того, внаслідок пожежі постраждала надбудова на палубі судна, зокрема місток та щогла.

Загоряння сталося у неділю, 12 липня, у вантажному відсіку корабля на нижній палубі Deep V, де зберігається майно та техніка морської піхоти. Пожежа вже поширилася на інші відсіки, й загасити її поки не вдалося. До операції, окрім пожежних суден, залучили три вертольоти. Тим часом рятувальники намагаються не допустити займання трьох тисяч тонн палива, розташованого нижче місця спалаху. 

Причина пожежі поки невідома. Начальник пожежної охорони Сан-Дієго Колін Стоуелл припустив, що ліквідація вогню на кораблі може тривати декілька днів.

Як повідомлялося, судно, на якому спалахнуло полум'я, здатне розгорнути і посадити вертольоти, малі катери, а також транспортні засоби-амфібії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *