У парку Південної Африки сфотографували рідкісне явище: леви на карантині позасинали вдень просто на дорозі

У південно-африканському національному парку Крюгера леви скористалися тим, що людей під час карантину нема, і позасинали на дорозі, яка зазвичай зайнята туристами.

Про це пише ВВС.

Парк зачинений карантин від 25 березня. Раніше великих кішок на дорозі там бачили лише вночі. .

Фото зробив рейнджер заповідника, який продовжує там працювати під час карантину, перевіряючи та охороняючи тварин від браконьєрів.

Він помітив левів, коли об’їжджав парк машиною. Рейнджер зупинився у п’яти метрах від них, аби зробити фото. “Леви звикли до людей в автомобілях”, – розповів він. “У всіх тварин набагато більше інстинктивного страху перед пішоходами, тому, якби я підійшов, вони б ніколи не дозволили мені підібратися так близько”.

Зазвичай леви сплять на дорогах парку в холодні ночі взимку, коли дорога зберігає тепло. Однак рейнджери не хочуть, щоб леви почали думати, що дороги – це безпечне місце лише тому, що тепер вони тихі.

Він припустив, що леви вирішили влягтися через дощ, який пройшлов. Асфальт був сухішим та приємнішим для тварин.

Як розповів інший співробітник парку, леви зазвичай ховалися в кущах через рух, але вони дуже розумні, і тепер насолоджуються свободою без людей.

У Південній Африці зареєстровано 34 смерті від COVID-19 і зареєстровано 2506 випадків зараження, що робить її найбільш постраждалою країною в Африці. Закриття національного парку було продовжено на два тижні.

Нагадаємо, в американській Атланті зняли на відео прогулянку п’яти кошенят серед акваріумів з рибами у порожньому океанаріумі. Заклад закрили через карантин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *