У Німеччині почали масове тестування на антитіла до коронавірусу: кров збирають у всій країні

У Німеччині шукають колективний імунітет, а тому розпочалися масові скринінги на антитіла до коронавірусу. Так хочуть виявити, скільки приблизно людей перехворіли на COVID-19, не знаючи того. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Кров для тестів забирають як по всій країні, так і регіонально – де хвороба ширилася особливо активно. В Мюнхені студенти-медики ходять по домівкам у супроводі поліції, щоби люди не сприйняли їх за шахраїв. Перші результати очікують в травні. Вони покажуть, наскільки відображають реальність офіційні цифри заражень і скільки може бути людей, які, ймовірно, вже здобули імунітет до хвороби.

Крім того, країна починає скасовувати деякі обмеження. Перші кроки виходу з карантину в Німеччині дуже обережні: від понеділка відкривають магазини – площею до 800 метрів квадратних. Там мусять забезпечити дотримання дистанції та правил гігієни. Великі торгові центри залишаються закриті, як і ресторани, кафе, бари та готелі. Натомість автосалони, книгарні та магазини велосипедів зможуть працювати незалежно від торгової площі.

Також від 20 квітня зможуть працювати музеї, ботанічні сади та зоопарки. Обмеження щодо площі критикують власники більших магазинів. Імовірно вони теж відкриються і просто заблокують частину своєї площі. Утім, в уряді кажуть, що змушені діяти дрібними кроками, інакше ситуація дуже швидко може погіршитися.

Школи залишаються закритими до 4 травня. Потім їм поступово відкриватимуть спочатку для старшокласників. Дитячі садочки залишаються закритими, там приймають тільки дітей, чиї батьки працюють у вкрай важливих сферах.

Утім, і надалі не можна збиратися в групи більше ніж двоє людей або тільки зі співмешканцями. Після 4 травня влада оцінить ситуацію наново.

Кореспондентка ТСН Наталія Фібріг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *