У Мінську під час розгону жіночого маршу силовики затримали понад 300 учасниць: серед них підліток

На жіночому марші у Мінську 19 вересня силовики затримали, за даними волонтерів, понад 300 громадянок Білорусі. Надвечір їх поступово почали відпускати, наразі на звільнення чекає близько 25 жінок.

Про це пише TUT.BY.

Зазначається, що спочатку правозахисники повідомляли про 200 затриманих, але згодом ця цифра зросла до 309 осіб. Водночас правоохоронці кажуть про кардинально іншу кількість, про нібито 10 затриманих. 

Жінки, яких вже відпустили, розповідають, що на когось із них склали протокол, найімовірніше за участь в несанкціонованому масовому заході, комусь дозволили піти, бо стало зле.

Тим часом білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська повідомила, що серед затриманих є навіть 16-річна дівчинка.  Політикиня закликала силовиків звільнити всіх затриманих учасниць маршу.Нагадаємо, що у сьогоднішній акції взяли участь близько двох тисяч жінок. Учасниці з біло-червоними стягами рухалися вулицями столиці, але їхню колону зупинили біля ТРЦ “Айсберг”. Затримання проводили співробітники ОМОНу і невідомі в масках і зеленій формі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *