У Кремлі масові протести у Хабаровську назвали "нестандартною і емоційно резонансною ситуацією"

У Кремлі масові триденні протести в Хабаровську на захист губернатора Сергія Фургала, якого арештували ФСБвці, назвали “емоційно резонансною” ситуацією. 

Таку думку висловив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише РБК.Росія.

За словами Пєскова, адміністрація президента поки не поспішає робити висновки про ситуацію. “Зрозумілий емоційний посил жителів Хабаровська або регіону, тому що ситуація дійсно досить нестандартна і емоційно резонансна. У цьому випадку потрібно зрозуміти, що йдеться про дуже серйозні звинувачення щодо чинного губернатора – звинуваченнях у причетності до вбивства. Це дуже важке обвинувачення. Тут потрібно просто набратися терпіння”,- заявив Пєсков.

Він також наголосив, що такі акції під час пандемії коронавірусу можуть привести до “епідеміологічних наслідків”. За словами Пєскова, заходи відбулися без провокацій. 

Речник Путіна відмовився відповісти на запитання, чи понесуть учасники неузгоджених акцій якесь покарання.

Як повідомлялося, минулого четверга силовики арештували губернатора біля його дому й відправили до Москви, а там висунули звинувачення в організації убивств 15 років тому. Покарання за таке передбачає 25 років колонії. Фургал все заперечує, його захисники арешт називають політично вмотивованим. Мешканці міста вийшли на акції протесту на підтримку губернатора.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *