У Японії 117-річну жінку визнали найстаршою в історії країни: вона відсвяткувала це колою та іграми

117-річна японка Кане Танака, яка є найстарішою жителькою планети, встановила новий історичний рекорд за тривалістю життя в Японії. Зараз вона на один день перевищила рекорд довголіття іншої японської довгожительки, яка померла у 2018 році.

Про це 21 вересня пише The Guardian.

Кане Танака, яка вже була визнана Книгою рекордів Гіннеса як найстаріший з нині живих людей у світі в березні минулого року, в суботу досягла рекордного віку в Японії, коли їй виповнилося 117 років і 261 день.

Жінка, що проживає в будинку для літніх людей в південно-західному місті Фукуока, побила попередній рекорд, встановлений інший японкою, Набі Таджіма, яка померла в квітні 2018 року в віці 117 років і 260 днів.

Танака відсвяткувала це досягнення пляшкою кока-коли – її улюбленого напою – і одягла футболку з надрукованим обличчям, подаровану їй членами сім'ї.

Її онук, 60-річний Ейдзі Танака, сказав інформаційному агентству Kyodo, що його бабуся здорова і “кожен день насолоджується життям”, незважаючи на обмеження на відвідування родичів через пандемію коронавірусу. “Як сім'я, ми щасливі і пишаємося новим альбомом”, – сказав він.

Окрім рекорду Танаки, нові урядові дані, опубліковані напередодні Дня пошани до літніх людей в Японії, показали, що число японців у віці 65 років і старше досягло рекордного рівня – 36,17 мільйона, у тому числі 80 450 осіб у віці не менше 100 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *