США відновили санкції ООН проти Ірану і готові покарати інші країни

США відновили передбачені ООН санкції проти Ірану і готові вживати заходів проти країн, які не вчинять так само.

Про це заявив глава Держдепу Майк Помпео, — пише “Інтерфакс”

“США очікують, що всі члени ООН в повному обсязі виконуватимуть свої обов'язки і імплементують ці заходи”, — йдеться в його заяві.

Помпео нагадує, що антиіранські санкції ООН, крім ембарго на поставки озброєння, передбачають заборону на збагачення і переробку ядерних матеріалів в країні, випробування і розгортання на іранській території балістичних ракет, а також передачу іншими сторонами Ірану ядерних технологій і технологій для створення балістичних ракет

Глава Держдепу попереджає, що “якщо члени ООН не виконуватимуть зобов'язання щодо імплементації цих санкцій, то США готові використовувати наші національні органи влади, щоб подібні дії не залишилися без наслідків”.

Держсекретар нагадав, що 30 днів тому США оголосили про запуск механізму відновлення санкцій ООН проти Ірану, так як вважають, що ця країна не виконувала зобов'язання, закріплені в її угоді по атому з “шісткою” міжнародних посередників.

Можливість відновлення санкцій дійсно міститься в угоді по іранському атому. На думку Вашингтона, США можуть повернути обмежувальні заходи, незважаючи на те, що в 2018 році за власним бажанням вийшли з угоди.

Читайте також:

Помста Ірану: американського посла можуть знищити за-за вбивства Сулеймані.
Хибна тривога: в Ірані відхрестилися від помсти за вбивство Сулеймані.
В Ірані стратили чемпіона країни з греко-римської боротьби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *