США направили більше військ до Сирії через Росію: її звинувачують у провокуванні масштабної ДТП 

Сполучені Штати нарощують військові присутність у Сирії після нещодавньої ДТП з російським конвоєм і американським патрулем. РФ звинувачують у провокуванні аварії, внаслідок якої травмувалося семеро солдатів США.

Про це пише The Guardian.

У п'ятницю, 18 вересня, військові заявили, що направляють на північний схід Сирії бойові машини Bradley, вдосконалену радарну станцію, більше винищувальних патрулів, а також підкріплення зі 100 військовослужбовців. 

Представник Центрального командування США капітан Білл Урбан, не згадуючи Росії, заявив, що ці заходи мають на меті “допомогти забезпечити безпеку та безпеку сил коаліції”, і що США “не прагнуть до конфлікту з будь-якою іншою державою в Сирії, але захищатимуть сили коаліції, якщо це буде потрібно”.

Американський чиновник на умовах анонімності повідомив The Guardian, що такі дії “є чітким сигналом для Росії дотримуватися взаємних процесів деескалацію конфлікту, а також уникати непрофесійних, небезпечних та провокаційних дій на північному сході Сирії”. 

Нагадаємо, 25 серпня у Сирії сталася дорожньо-транспортна пригоди із російським патрулем. Так, у США заявили, що російський БТР навмисно протаранив бронемашину США, члени екіпажу якої зазнали травм, “схожих на струс мозку”. 

Після аварії у Сирії речник Міністерства оборони США Джонатан Гоффман звинуватив російські сили у порушенні домовленостей щодо вирішення конфліктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *