Самогубство мера Сеула: співробітниця звинуватила його у домаганнях, що тривали роками

Колишня секретарка мера Сеула Пака Вон Суна, який скоїв самогубство, звинуватила його у чотирьох роках сексуальних домагань.

Про пише ВВС.

Пак Вон Сун був одним із найвпливовіших політиків Південної Кореї, і його вважали можливим кандидатом у президенти. Його тіло знайшли в лісі у п'ятницю, 17 липня. Він залишив сім’ї записку перед смертю із вибаченнями.

Політик наклав на себе руки за день після того, як його секретарка подала скаргу в поліцію через його поведінку. Сьогодні, 13 липня, адвокати імовірної жертви дав прессконференцію, де заявив, що міський голова сексуально домагався жінки протягом чотирьох років.

Жінка розповіла, що мер надсилав їй фотографії у спідній білизні, а також кликав до спальні у своєму кабінеті, попросивши обійняти його. Секретарка розповіла, що зверталася по допомогу у мерії Сеула, але її проігнорували. За словами жінки, зловживання тривали навіть тоді, коли вона змінювала відділ роботи.

“Я мала повідомити про це від самого початку”, – заявила жінка у листі, який зачитали під час пресконференції. “Думаю, якби я це зробила, то зараз не звинувачувала б себе”.

Ймовірна жертва розповіла, що її “допитували всю ніч” після скарги в поліцію, і що вона була шокована смертю свого колишнього начальника.

“Слово смерть – це те, що я не говорила навіть у найтяжчі часи. Це так печально, що я все ще не можу в це вірити”, – додала вона.

Сьогодні також відбувся публічний похорон Пака Вон Суна. На тлі повідомлень про звинувачення у сексуальних домаганнях у Південній Кореї петиція із закликом скасувати почесті набрала понад пів мільйона підписів, втім рішення не ухвалили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *