Путін відклав проведення військового параду до 9 Травня через епідемію коронавірусу

Президент Російської Федерації Володимир Путін ухвалив рішення відкласти проведення військового параду 9 травня. Про це він повідомив під час онлайн-наради, яку транслювали російські телеканали.

“Ризики епідемії, пік якої ще не пройдено, надзвичайно високі”, – зазначив президент РФ.Раніше прессекретар Путіна Дмитро Пєсков не відкидав можливості, що парад і інші урочистості буде перенесено, але відмовлятись від заходів повністю у Росії не збираються.

Як повідомлялося раніше, у Росії триває підготовка до військового параду. Оргкомітет параду попросив кабмін не кликати на урочистості літніх людей. У Кремлі також визнали недоцільним участь ветеранів в урочистостях 9 травня. Також автори ініціативи “Безсмертний полк” переконані, що його проведення навіть після закінчення встановленого сьогодні періоду самоізоляції буде небезпечним.

Нагадаємо, за останню добу в Росії зафіксовано рекордні 3 448 нових випадків коронавірусу, а також 34 смерті. Усього станом на 16 квітня в РФ кількість інфікованих COVID-19 зросла до 27 938 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *