"Помер" та поїхав подорожувати: у Польщі затримали українця, який інсценував смерть заради 26 млн злотих

Польська поліція затримала 38-річного громадянина України, який намагався вимагати 26 млн злотих у кількох страхових полісів. Євген П. інсценував свою смерть за допомогою українських служб. Йому загрожує 10 років позбавлення волі.

Про це 21 вересня пише видання dziennik.pl.

В кінці жовтня 2019 року мати Євгенія П. звернулася в більш ніж десяток страхових компаній в Польщі, жінка звернулася за компенсацією за смерть сина, який є громадянином України. Поліс був на загальну суму майже 26 мільйонів злотих.

Мати 38-річного чоловіка заявила, що її син загинув в липні 2019 року в результаті нещасного випадку. Він нібито випав за борт човна під час зіткнення в Київському водосховищі з іншим човном. З представлених жінкою документів випливає, що її син потонув. Його тіло нібито було знайдено два місяці по тому і кремовано на наступний день.

Співробітниками Управління по боротьбі з організованою економічною злочинністю встановлено, що в період від жовтня 2018 року до січня 2019 року Євген П. уклав договори страхування життя у двадцяти страхових компаніях.

Також було встановлено, що чоловік отримав польське громадянство в грудні 2018 року і використовує польські документи в якості Eugeniusz P., про що не повідомляв ні одну страхову компанію.

Поліція з'ясувала, що чоловік подорожував в той час, коли повинен був мертвим. За польським документам він відвідав Україну, Великобританію, Туреччину і Кіпр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *