"Не розумів, де брати слова": Навальний став на ноги і розповів, як одужує після отруєння

Отруєний “Новачком” російський опозиціонер Олексій Навальний написав вже другий допис після виведення зі штучної коми і поділився, як відбувається його одужання. Нині він вже може ходити, хоча “ноги все ще тремтять”.

Новий допис, а також фото, де він вже крокує сходами, політик розмістив в Instagram.

“Давайте розповім, як триває моє відновлення. Це вже ясна дорога, хоч і неблизька. Всі поточні проблеми на кшталт того, що телефон в моїх руках даремний, як камінь, а налити собі водички перетворюється на цілий атракціон, – повна дурниця”, – написав Навальний і пояснив, що ще нещодавно він не впізнавав людей і не розумів, як розмовляти.

Він також поділився труднощами у спілкуванні і розповів, що перший час мовчав: “Щоранку до мене приходив лікар і казав: “Олексію, я приніс дошку, давайте придумаємо, яке на ній написати слово”. Це приводило мене в розпач, бо хоч я вже і розумів в цілому, що хоче лікар але не розумів, де брати слова. В якому місці голови вони виникають? Де знайти слово і як зробити так, щоб воно щось означало? Все це було незрозуміло. Втім, як висловити свій відчай, я теж не знав і тому просто мовчав”, — розповів Навальний.

“Зараз я хлопець, у якого тремтять ноги, коли він йде сходами, але зате він думає: “О, це ж сходи! Ними підіймаються. Мабуть, треба пошукати ліфт”. А раніше б просто тупо стояв і дивився”, – додав він.

За словами опозиціонера, попереду ще багато невирішених проблем, але лікарі берлінської клініки “Шаріте” вирішили головну з них – перетворили його з “технічно живої людини” на того, хто має всі шанси знову стати Вищою Формою Істоти Сучасної Спільноти, – людиною, яка вміє швидко гортати Інстаграм і без роздумів розуміє, де ставити лайки”.Нагадаємо:

20 серпня Олексію Навальному стало зле в літаку на рейсі з Томська до Москви. Літак екстрено сів в Омську, а опозиціонер потрапив до реанімації у комі. Нині він перебуває на лікуванні в Німеччині.
Спеціальна лабораторія Бундесверу підтвердила отруєння Олексія Навального речовиною так званої групи “Новачок”. Німецький уряд “категорично засуджує” напад на опозиційного політика і вимагає від Росії пояснень. Також РФ погрожують новими санкціями. Кремль свою причетність заперечує. 
Стан Навального вже покращився, його вивели зі штучної коми. 
На сторінці Навального в Instagram показали відео і розповіли, як пляшка з водою, на якій виявили сліди отруйної речовини з серії “Новачок”, потрапила до німецьких фахівців. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *