Масштабні підтоплення і зруйновані мости: центральна Італія потерпає від потужних злив

Італійський регіон Лаціо останні кілька днів накрили потужні дощі, у результаті чого стався обвал мосту й затопило кілька міст.

Про це повідомила газета Сorriere della Sera.

Сильні зливи в комуні Кастельнуово-Парана призвели до підтоплення низки дворів, автошляхів. Під воду також пішли транспортні засоби, які стояли припарковані на узбіччі.

У комуні Сан-Джорджо-а-Лірі міст, який пролягає через річку Лірі, не витримав рясних опадів і він упав. У деяких місцях проїзд через мости став небезпечним через високий рівень води.

“Я живу на першому поверсі, і вода дійшла до вхідних дверей. Перший поверх був затоплений. Ми викликали пожежників, але нам сказали, що є надзвичайні ситуації з травмами, і з цієї причини ми чекали, щонайменше, дві години, щоб хто-небудь прийшов і допоміг нам”, – каже місцевий мешканець.Нагадаємо, минулого тижня в Центральній Америці тропічний шторм під назвою “Аманда” призвів до загибелі щонайменше 26 осіб, серед яких дев’ятирічна дитина. Швидкість вітру місцями сягала 120 км/год. На заході країни шторм зруйнував понад 900 будинків, оскільки потоки води змивали все на своєму шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *