Із сльозогінним газом і пострілом у повітря: у Білорусі брутально затримують протестувальників

Неділя у Білорусі традиційно минає з багатотисячними акціями протесту у різних містах, а з також жорсткими затриманнями, яких останніми днями побільшало. Якщо у Мінську демонстранти поки можуть вільно ходити вулицями, то у Бресті силовики вже застосували сльозоточивий газ і один раз вистрілили у повітря.

Про це повідомляє Tut.by.

Як зазвичай, перед запланованим “Маршем справедливості” до Мінська підігнали спецтехніку з військових вантажівок і автозаків, а також машин з колючим дротом і водомета. Через велику кількість силовиків організаторам маршу довелося змінити маршрут. Демонстранти крокують проспектом Переможців в бік проспекту Незалежності.

Якщо у Мінську затримання переважно “точкові”, і за даними “Інтерфаксу” затриманих близько 20 людей, то у Бресті тривають брутальні розгони ОМОНом. Як повідомляють ЗМІ, до колони демонстрантів під’їхали чотири автобуси з людьми у чорному, які почали хапати людей, валити на землю і заганяти до бусів. 

У МВС Білорусі підтвердили, що проти протестувальників у Бресті застосували сльозогінний газ. Ще одне відео підтверджує, що один з силовиків поблизу протестувальників вистрілив у повітря. ЗМІ повідомляють, що з одного чоловіка стягнули штани і затягнули до буса. Люди там лежать просто на підлозі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *