До 30-річчя запуску "Габлл" NASA впровадила сервіс, де можна побачити світлину космосу у день вашого народження

З нагоди 30-річчя запуску оптичного телескопу “Габлл” (Hubble), який розташований на навколоземній орбіті, NASA впровадила сервіс, де можна ввести число і місяць свого дня народження і побачити, яке космічне явище у цей день спостерігав апарат.

Сервіс доступний на сайті NASA за цим посиланням.

Для того, щоб побачити картину космосу в день вашого народження, необхідно просто перейти за посиланням: https://go.nasa.gov/39XEkMY та вибрати необхідні місяць і число, а далі генератор покаже світлину зі своєї колекції, яку у той день зробив телескоп.

Варто зазначити, що “Габлл” був першим оптичним телескопом, який вивели у космос. Він робив неймовірні фотографії Всесвіту 24 години на день, сім днів на тиждень з квітня 1990 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дослідники університету Центрального Ланкаширу (UCLan) спільно із співробітниками NASA Маршаллового центру польотів (MSFC) оприлюднили нові унікальні світлини Сонця із найвищою роздільною здатністю, на яких видно, що його зовнішній шар наповнений неймовірними дрібними магнітними нитками з розпеченою плазмою (дуже гарячою формою газу), температура якої досягає мільйона градусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *