"Вбивцям та зрадникам краще бігти": Резніков заявив, що амністія на Донбасі не буде загальною

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції Олексій Резніков заявив, що Кабмін розробляє пакет законопроєктів про перехідний період, куди увійдуть також закони про перехідне правосуддя (амністії).

Про це він розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Резніков наголосив, що амністія не стосуватиметься всіх учасників конфлікту та пообіцяв, що вбивці і зрадники будуть притягнені до відповідальності.

“Їм краще дійсно бігти, тому що вони понесуть покарання повністю, не тільки відповідно до українських законів, але й до всіх міжнародних конвенцій”, – сказав віцепрем’єр.

Він додав, що амністія постійно застосовується в світі і її не потрібно боятися.

“Ми вивчаємо 260 конфліктів на планеті Земля, які відбувалися. І кожен раз амністію офіційний уряд застосовує. Але звичайно вона не стосується військових злочинців, мародерів, психопатів і так далі”, – розповів Резніков.

Нагадаємо:

Нещодавно в одному інтерв’ю Вітольд Фокін заявив, що виступає за надання особливого статусу всій території Донецької та Луганської областей, а не лише окупованої частини, а також за амністію для бойовиків та вважає це єдиним шляхом до миру. 
Голова делегації України в ТКГ у Мінську і перший президент Леонід Кравчук заявив, що слова його заступника про амністію бойовиків та особливий статус для всього Донбасу є особистою думкою, а не позицією делегації.
Нардеп зі “Слуги народу” Чернєв вимагає видалити Фокіна зі складу української делегації у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі.
Сам Фокін вважає, що його скандальні заяви критикують через “засланих козачків” у владі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *