Денісова назвала перше ім’я звільненого з полону бойовиків українця

З тимчасово окупованої території Донецької області буде повернуто 9 громадян України, серед них і військовослужбовець ЗСУ Віктор Шайдов, який  потрапив у полон у минулому році.

Про це у Facebook повідомила Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова.

“З тимчасово окупованої території Донецької області буде повернуто  9 громадян України. Зокрема, серед них  –  Віктор Шайдов. Він військовослужбовець ЗСУ. Потрапив у полон та незаконно утримувався на тимчасово окупованій території Донецької області з 2019 року”, – написала Денісова.

Вона додала, що через карантині обмеження переговорний процес був важким, а наші звільнені громадяни пройдуть обов’язкову обсервацію у спеціально визначеному для цього місці. 

“Загалом, сьогодні на підконтрольну територію Уряду України будуть повернуті 19 громадян України, які незаконно утримувалися на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей. Безумовно, карантині обмеження суттєво вплинули на переговорний процес. Він був важким. Але, як бачимо, спільні зусилля всіх, хто був залучений до цієї важливої роботи дали свій результат. Наші громадяни пройдуть обов’язкову обсервацію у спеціально визначеному для цього місці. Вони будуть забезпечені всім необхідним, зокрема, медичним контролем, харчуванням, одягом і засобами зв'язку”, – зазначила Денісова.

В Офісі президента України підтвердили, що між Україною і бойовиками так званої “ДНР” вранці 16 квітня розпочався обмін полоненими. “Україна повертає 19 своїх громадян, які перебували в неволі на тимчасово окупованих територіях”, – йдеться у повідомлення. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *