Бойовики запустили безпілотник через лінію розмежування – штаб ООС

Від початку поточної доби, 19 вересня, на Донбасі у районі проведення операції Об’єднаних сил на ділянках відповідальності українських підрозділів зафіксоване одне порушення домовленостей, що вступили в дію 27 липня 2020 року, з боку збройних формувань Російської Федерації.

Порушень режиму припинення вогню вздовж лінії розмежування зафіксовано не було. Про це йдеться у вечірньому зведенні пресcлужби штабу ООС.

Так, у районі населеного пункту Водяне Донецької області, у смузі відповідальності однієї з бригад, задокументовано проліт БПЛА бойовиків із перетином лінії розмежування. Засобами радіоелектронної боротьби безпілотник було подавлено, що унеможливило його подальше застосування.

“Захисники України не втрачають пильності та готові до миттєвого реагування на будь-які провокаційні дії російсько-окупаційних військ. Українські підрозділи продовжують неухильно дотримуватися умов режиму припинення вогню та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки”, – йдеться в повідомленні.

В штабі запевнили, що ситуація в районі проведення ООС залишається контрольованою.

Нагадаємо, що протягом доби, 18 вересня, було зафіксовано два факти порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *