У Херсонській області чекають напливу туристів і розробили нові туристичні маршрути

Цього курортного сезону в Україні через карантин роблять ставку на внутрішній туризм, тож у Херсонській області вже презентували новий туристичний маршрут.

Йдеться в сюжеті ТСН.12.00.

Два моря, 200 кілометрів піщаних пляжів, понад тисяча пансіонатів. На Херсонщині чекають на туристів і наголошують, в області сьогодні – найнижчий рівень інфікування коронавірусом в Україні. Гостей запрошують відвідати не лише відомі морські курорти.

На дніпровських плавнях вже розквітли сотні лілії. А після милування красотами – чай з місцевих трав, а також куштування кавунового меду. Пропонують і власноруч спробувати зліпити горщик.

І це – лише один день з трьох. Торік цей тур розробляли для іноземних туристів, аби здивувати їх південним колоритом Херсонщини. Проте, карантин вніс свої корективи, тепер треба дивувати співвітчизників. «Розрахований він в середньому на уікенд, на те, що люди у п’ятницю стартонули у Львові, Києві, Запоріжжі, чи Івано-Франківську і вернулись додому в понеділок зранку», – каже власник бази Олександр Долинко.

«Основне завдання бізнесу зараз – швидко зреагувати. І запропонувати щось цікаве, унікальне, таке, що буде провокувати на подорожі», – каже начальник Управління туризму Херсонської ОДА Микола Шаповал.

Морські бази відпочинку на Херсонщині мають от-от відкритися. Ціни прогнозують нижчі за минулорічні. Надолужити втрачене турбізнес сподівається у розпал сезону. Головне, щоб в області не було зростання хворих на коронавірус. Минулого року на Херсонщині відпочило понад 4 мільйони туристів. Цього року очікують ще більше.

Кореспондент Олена Ваніна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *