Тадж-Махал знову відкритий для туристів

Знаменитий Тадж-Махал знову відкрив свої двері для відвідувачів. Вперше за всі роки існування знаменитий Тадж-Махал було зачинено на шість місяців.  

Про це повідомляє BBC.

Мармурову будівлю 17 століття було побудовано імператором Великих Моголів Шахом Джаханом на згадку про свою королеву Мумтаз Махал.

Останній раз Тадж-Махал закривали ненадовго в 1978 році, коли затопило місто Агра, де він розташований. А до цього пам'ятник закрили на кілька днів в 1971 році, під час війни між Індією і Пакистаном.

До пандемії Тадж-Махал відвідувало до 70 тисяч людей на день. Тепер кількість відвідувачів скоротили і поставили умови. Всім, хто бажає потрапити в знамениту споруду, необхідно буде дотримуватися заходів безпеки у зв'язку з ростом числа випадків захворювання в Індії. При відвідуванні Тадж-Махала можна робити селфі, а ось групові фото заборонені.

На вході будуть вимірювати температуру, а також відвідувачів будуть просити використовувати електронні методи оплати для придбання квитків.

На даний момент в Індії більш ніж п'яти мільйонів випадків захворювання, а Уттар-Прадеш, де розташований Тадж-Махал, займає п'яте місце в країні за кількістю хворих.

Нагадуємо, що Румунія подовжила дію режиму Надзвичайної ситуації, під час якого в'їзд іноземців забороняється. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *