Мандрівка у космос: переможець шоу вирушить на Міжнародну космічну станцію

Американська компанія Space Hero анонсувала реаліті-шоу з однойменною назвою – “Космічний герой”. Його переможець зможе у 2023 році відвідати Міжнародну космічну станцію.

Про це повідомляє Deadline.

Організатори планують відібрати для проєкту кількох людей різних професій, які мріють про космос. Цікаво, що учасниками реаліті-шоу можуть бути не лише американці.

Обрана група проходитиме навчальні тренінги та випробування – перевірятимуть їх фізичні, ментальні та емоційні якості, які є важливими для перебування у космосі.

Фінальний епізод планують транслювати в прямому ефірі по всьому світу – аби глядачі з різних країн змогли проголосувати за учасника, якого хочуть побачити у космосі. Потім шоу транслюватиме зліт переможця, його перебування на МКС впродовж десяти днів разом із професійними астронавтами, а також його повернення на Землю.

Наразі компанія Space Hero веде переговори з NASA щодо потенційного партнерства щодо ініціатив STEM (наука, технології, інженерія, математика) на борту МКС.

Очікується, що переможець Space Hero відправиться у космос у 2023 році на ракеті SpaceX Dragon. Проте контракт на такий туристичний рейс поки ще офіційно не укладений.

Space Hero також співпрацює з Axiom Space – американською компанією, яка планує створити перші комерційні модулі МКС та першу міжнародну комерційну космічну станцію, а також здійснювати управління ними.

Нагадуємо, що між Данією та Німеччиною побудують найдовший у світі підводний тунель.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *