Греція відкривається для туристів: чи дозволять в'їзд українцям

Греція від 14 травня відкривається для туристів.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Від відпочивальників вимагають довідку про вакцинацію або свіжий негативний ПЛР-тест на коронавірус. Підійти може і документ, який підтверджує: людина вже перехворіла COVID-19. Карантин проходити не треба.

Щодо українських туристів, то раніше в Афінах заявили, що очікують від Києва зразки сертифікатів про зроблені щеплення, які можна було б перевіряти в аеропортах.

Слід зауважити, що від сьогоднішнього дня в Греції знімають значну частину карантинних обмежень. В країні скасовують систему СМС-оповіщень для виходу з дому та заборону подорожувати між регіонами. Також скорочують комендантську годину. Від понеділка, 17 травня, відкриють дитсадки, а наприкінці місяця дозволять культурні заходи.

Як повідомлялося, Туреччина від 15 травня скасовує необхідність пред'являти ПЛР-тести на коронавірус пасажирам, які летять з України, Латвії, Естонії, Китаю, Австралії, Японії і ще низки країн. Скасування тестування також відбудеться для пасажирів з Китаю, В‘єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сингапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великої Британії, Латвії, Люксембургу та Естонії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *