Тести на антитіла до коронавірусу із майже 100% точністю може з'явитися у Великій Британії

Тест на антитіла до коронавірусу, який, за твердженнями, має точність 99,8%, схвалили для використання в США через повідомлення про те, що він може бути доступний через кілька тижнів у Великій Британії.

Про це пише Sky News.

Новий серологічний тест компанії Roche Diagnostics виявляє антитіла у пацієнтів, які зазнали впливу вірусу, що викликає COVID-19, що може допомогти визначити, чи є у людини імунітет проти цієї хвороби.

Швейцарська фірма заявляє, що специфічність тесту під назвою Elecsys становить понад 99,8% і має 100%-ву чутливість, що означає, що він не дає помилкових негативних результатів і тільки один помилковий з 500 позитивних результатів. Вважається, що ефективний тест на антитіла має вирішальне значення для полегшення боротьби із коронавірусом.

“Ми зможемо надавати сотні тисяч тестів на антитіла до Британії на тиждень”, – заявив представник компанії.

“Лікарні та довідкові лабораторії можуть провести тестування на повністю автоматизованому обладнанні, вже широко встановленому Roche Diagnostics на підприємствах по всій Великій Британії, і результати будуть отримані протягом 18 хвилин”, – додав він.

Попри те, що інформації про імунітет до вірусу недостатньо, британський координатор випробувань Джон Ньютон сказав, що дані з Південної Кореї дають надію, адже свідчать про те, що у людей розвивається імунітет, хоча невідомо, як довго триває захист.

“Надійне тестування на антитіла – це важливий наступний крок, який допомагає нам зрозуміти поширення вірусу. Ми продовжимо тісно співпрацювати з NHS, органами охорони здоров'я і урядом Великобританії, щоб забезпечити можливість проведення тесту у всій Британії”, – сказав директор Roche Diagnostics в Великої Британії Джефф Твіст.

Нагадаємо, міжнародна команда дослідників у пошуках ефективного лікування COVID-19 вирішила задіяти лам через їхні антитіла. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *