Вилучення та дубль Мане: "Ліверпуль" розібрався з "Челсі" за чотири хвилини

“Ліверпуль” у поєдинку 2-го туру англійської Прем’єр-ліги обіграв “Челсі”. Зустріч команд на “Стемфорд Бридж” у Лондоні закінчилася перемогою “червоних” з рахунком 2:0.

Ключовий момент матчу стався у компенсований до першого тайму час. Андреас Крістенсен ціною прямої червоної картки зірвав небезпечну атаку “Ліверпуля”.Команда Юргена Клоппа у другому таймі скористалася чисельною перевагою. Дубль зробив сенегальський нападник Садіо Мане. На 50-й хвилині він головою замкнув передачу Боббі Фірміно.

А вже через чотири хвилини Мане покарав голкіпера “синіх” Кепу Аррісабалагу за жахливий “ляп”. Іспанець помилився під час передачі на свого захисника, а форвард “мерсисайдців” заволодів м’ячем і відправив його в порожні ворота.

На 73-й хвилині підопічні Френка Лемпарда отримали надію на порятунок. Новачок “червоних” Тьяго Алькантара, який вийшов на поле після першого тайму, збив Тімо Вернера у власному штрафному. Однак страж воріт “Ліверпуля” Аліссон Бекер потягнув удар Жоржиньйо з пенальті.У підсумку мерсисайдський клуб довів справу до логічної перемоги, не розгубивши перевагу у два м’ячі.

“Ліверпуль” здобув дві перемоги у двох стартових турах та з 6 очками перебуває на третій позиції в чемпіонаті. “Челсі”, маючи в своєму активі 3 бали, йде на десятому місці.

У 3-му турі АПЛ “червоні” 28 вересня прийматимуть іншого лідера турнірної таблиці – лондонський “Арсенал”. Команда Лемпарда 26 вересня поїде в гості до новачка елітного дивізіону “Вест Бромвіча”, який стартував із двох поразок.