• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Вінничанин готується вражати на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби – Вінниця Преспоінт

ВідФролова Марія

Бер 6, 2024
Вінничанин готується вражати на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби – Вінниця Преспоінт

За словами тренера-викладача МК ДЮСШ “Вінниця” Ігоря Петрика, національний чемпіонат України відбувався у місті Ужгород, збираючи близько 350 найсильніших борців із різних куточків країни. Михайло Дідик здобув перемогу у своїй ваговій категорії — 52 кг.

Тренер також повідомив, що з Вінниці прибули інші спортсмени, які гідно представили регіон. Серед них вихованці СК “Олімп”, КЗ “Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа” та СК “Лідер”. У результаті турніру у Вінниччині два чемпіони: Михайло Дідик та Рахман Гамідов у ваговій категорії до 48 кг. Останнього тренує Тогрул Юсіфзаде з КЗ ВОКДЮСШ.

Загальна команда Вінницької області показала вражаючі результати, посівши четверте місце серед 20 областей України.

Також Ігор Петрик відзначив, що Михайло багаторазово брав участь у міжнародних та Всеукраїнських турнірах і має дивовижний медальний рахунок. Однак чемпіонат Європи стане для нього першим у його спортивній кар’єрі.

“Молодь — талановита та має великий спортивний потенціал. Михайло тренується у нашій школі протягом п’яти років і за цей час проявив себе вельми успішно. Минулого року восени він виграв Кубок України у своїй віковій категорії. Він плідно працює, дуже наполегливий та визначений”, — підкреслив Ігор Петрик.

Попередня публікаціяУ вінницьких ЦНАПах можна отримати консультації від Служби у справах дітей
Наступна публікаціяВінничанам нагадують про заборону відвідувати ліс

Джерело: presspoint.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *