Усик визнав помилку і закликав людей не йти до церкви під час карантину

Український боксер Олександр Усик змінив свою думку щодо відвідування масових заходів під час пандемії коронавірусу.

Раніше Сашко скептично ставився до нової інфекції та радив захищатися від коронавірусу походами до храму. Тепер же спортсмен, вітаючи людей з Великоднем, визнав свою помилку та закликав усіх залишатися вдома.

“Знаєте, коли кажуть, що люди не визнають свої помилки – це погано, а коли вони визнають свої помилки, напевно, це трохи добре. Я про те, коли я вперше почув про те, що хочуть закрити храми і не пускати туди людей, в мені заграла внутрішня гординя, яка сказала мені: “Олександре, як же так? Закриють храми, а ну швидко щось роби!” І я кажу: “Люди, йдіть до храмів!”

Я не відмовляюся від своїх слів, і скажу вам те ж саме. Але наразі ситуація складна, оскільки все закривають і посилюють карантин. Зараз я хочу попросити весь розсудливий православний народ, який вже скучив за службами, за причастям, за всією тієї благодаттю, яку ми отримуємо від нашого Небесного Отця.

Друзі, давайте зберемося сьогодні, поставимо свічку і помолимося вдома, з родиною або на самоті”, – сказав Усик під час прямого ефіру в Instagram.Раніше Усик та Ломаченко привітали з Великоднем в компанії російських священників та акторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *