Українець Хачеріді вдарив суперника п’ятою та привіз пенальті в матчі чемпіонату Білорусі

Український захисник “Динамо-Брест” Євген Хачеріді став антигероєм матчу 5-го туру чемпіонату Білорусі проти “Вітебська”.

На 85-й хвилині за рахунку 0:0 Хачеріді привіз пенальті у ворота гостей. У неігровому епізоді Євген відмахнувся від суперника п’ятою у своєму штрафному майданчику, за що отримав пряму червону картку. Для українського захисника це був третій матч в складі брестського “Динамо”.

Нападник “Вітебська” Іон Ніколаеску був точний з одинадцятиметрової позначки і приніс господарям поля перемогу – 1:0.

Варто зазначити, що вилучення Хачеріді стало другим у складі брестської команди. На 73-й хвилині другу жовту картку отримав камерунський хавбек гостей Кікі Габі.

Весь матч за “Динамо-Брест” провів український півзахисник Олександр Нойок. Нападник Артем Мілевський був замінений на 77-й хвилині.

За “Вітебськ” весь поєдинок відіграв український хавбек Максим Каленчук. Захисник Олег Карамушка залишився на лавці запасних.

“Динамо-Брест” з 7 очками йде на 9-й позиції. “Вітебськ” набрав 10 очок і посідає друге місце чемпіонату Білорусі.
У наступному турі 25 квітня “Динамо-Брест” вдома прийматиме “Шахтар Солігорськ” Юрія Вернидуба.

Нагадаємо, чемпіонат Білорусі залишається єдиною з 55 європейських першостей, яка не була призупинена через пандемію коронавірусу.