УЄФА виступив із заявою щодо скасування єврокубкової дискваліфікації "Манчестер Сіті"

УЄФА на своєму офіційному сайті опублікував заяву після рішення Спортивного арбітражного суду (CAS) скасувати дискваліфікацію “Манчестер Сіті” в єврокубках на два сезони.

“УЄФА бере до відома рішення суду про пом’якшення санкцій, накладених на “Манчестер Сіті” незалежним органом з фінансового контролю за ймовірні порушення правил ліцензування і фінансового фейрплей. Відзначаємо, що комісія розцінила недостатньо переконливими докази, що підтверджують висновки органу, а також що багато з ймовірних порушень були обмежені за часом і виходять за п’ятирічний термін давності, передбачений правилами.

Протягом останніх декількох років фінансовий фейрплей зіграв важливу роль в захисті клубів і допомозі їм у досягненні фінансової стійкості, і УЄФА залишається вірний своїм принципам. Надалі ми не будемо коментувати це питання”, – йдеться в заяві на сайті УЄФА.

14 лютого УЄФА оголосив про дискваліфікацію “Манчестер Сіті” з єврокубкових турнірів на два роки. “Городянам”  заборонили брати участь у Лізі чемпіонів або Лізі Європи сезонів 2020/21, 2021/22.

Згідно з релізом УЄФА, “Сіті” у період від 2012 до 2016 року завищував спонсорські доходи на своїх рахунках і в інформації про беззбитковість, яку представляв в організацію.
Також клуб мав заплатити штраф у розмірі 30 мільйонів євро, але після рішення Спортивного арбітражного суду його зменшили до 10 мільйонів.
“Манчестер Сіті” могли відправити до нижчого дивізіону Чемпіонату Англії, а також позбавити чемпіонства АПЛ 2014 року.
УЄФА планував почати нове розслідування, щоб перевірити спонсорські контракти “городян” після 2016 року. 
У “Сіті” ж заперечували усі звинувачення УЄФА 
26 лютого Спортивний арбітражний суд (CAS) в Лозанні зареєстрував апеляцію клубу на рішення УЄФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *