УЄФА може роздати путівки в Лігу чемпіонів-2020/21 на основі свого рейтингу

Європейський футбольний союз (УЄФА) розглядає варіант, за якого путівки в Лігу чемпіонів та Лігу Європи наступного сезону дістануться найкращим командам в рейтингу організації.

Всі топліги Європи призупинені через пандемію коронавірусної інфекції, і в багатьох досі немає ясності з можливістю догравання сезону-2019/20. 

Як повідомляє La Repubblica, якщо чемпіонати доведеться зупинити остаточно, УЄФА може роздати путівки в єврокубки на підставі свого рейтингу, а не положення команд в таблицях національних турнірів.

У такому випадку, до Ліги чемпіонів зможуть потрапити англійські “Манчестер Юнайтед” і “Арсенал”, які посідають 5-те та 9-те місце у турнірній таблиці АПЛ. А за бортом турніру опиниться італійський “Інтер”, який іде третім в Серії А. 

21 квітня після відеонаради з генсеками асоціацій УЄФА рекомендував дограти сезон. На 23 квітня запланована відеоконференція Виконкому УЄФА, де мають ухвалити рішення з ключових питань.

Раніше повідомлялося, що єврокубки-2019/20 хочуть дограти до 3 серпня.

Тим часом бразильські ЗМІ пишуть, що ВООЗ рекомендував УЄФА не догравати сезон у 2020 році, а нову єврокубкову кампанію відкласти на наступний рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *