• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків – 20 хвилин Вінниця

ВідФролова Марія

Кві 24, 2024
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків  – 20 хвилин Вінниця
  • У Вінницькій міській територіальній громаді завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024 рр. Участь у змаганнях взяли 14 команд.

У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024 рр. Змагання проходили за коловою системою, участь у них взяли 14 команд. Чемпіонат провели під егідою комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради та обласної федерації волейболу. Про це повідомили на сайті Вінницької міськради.

У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків  – 20 хвилин Вінниця

Як зазначили у міському спорткомітеті, учасники чемпіонату міста з волейболу були різного віку: це і школярі і ветерани. Тривали спортивні баталії майже три місяці. Головним суддею змагань був Володимир Собченко.

Відео дня

У підсумку у трійці лідерів такі команди:

  • 1 місце – «Вінницькі Соколи»
  • 2 місце – «Промавтоматика»
  • 3 місце – обласна ДЮСШ з волейболу.

Команда-переможець та команди-призери змагань отримали грамоти, медалі та кубки від комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради. Також кращих волейболістів відзначили у трьох номінаціях. Так титул кращого різностороннього гравця у номінації «ліберо» отримав Юрій Юрчак —  вихованець обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Кращим нападником визнано Руслана Галюка з команди «Промавтоматика». Кращим зв’язуючим став Олександр Тарасов із «Вінницьких Соколів». А ще одного представника цієї команди, Іллю Корнієнка — відзначили як найбільш результативного гравця.

У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків  – 20 хвилин Вінниця

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський зазначив, що розвиток спорту є важливим для нашої громади.

«Маємо розуміти, що сьогодні вкрай важливо підтримувати психологічний стан населення. А спорт в такому випадку —  найкращі ліки», — говорить Краєвський.

 

Читайте також:

Пам’ять Дениса Бабія «Трейна» вшанували чемпіонатом України і юнацьким турніром

Вінницькі спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті Європи

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Джерело: vn.20minut.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *