• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Вінниці відбувся забіг до 10-річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у ЗСУ

ВідФролова Марія

Тра 5, 2024
У Вінниці відбувся забіг до 10-річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у ЗСУ

1 травня на стадіоні Центрального парку імені М. Леонтовича відбувся забіг до відзначення 10-річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України. 

У заході, організованому комітетом по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, взяли участь спортсмени, тренери, курсанти, а також усі охочі. Головна мета – популяризувати здоровий спосіб життя. Також під час забігу збирали кошти на квадрокоптер для підрозділу, в якому на східному напрямку нині боронить країну тренер МДЮСШ №5.

Захід розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про тих, хто віддав своє життя у боротьбі із ворогом за свободу Батьківщини.

Сьогодні в час повномасштабної війни ми маємо дбати про своє фізичне та морально-психологічне здоров’я, а одним із вдалих способів це зробити – це заняття спортом, зокрема – бігом. Адже заняття на свіжому повітрі допомагає відновити сили, – зауважив голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

За його словами, нині дуже важливо залучати до рухової активності всі категорії цивільного населення Вінницької громади.

Як це корисно – своїм прикладом демонстрували:

  • вихованці міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл,
  • тренери,
  • курсанти,
  • вінничани та вінничанки.

В межах забігу молодша група учасників подолала дистанцію у 500 метрів, а старша – 1 000 метрів. На фініші приємним бонусом для усіх став сплеск змагального адреналіну, фізичне та емоційне піднесення. А юним вінницьким спортсменам спорткомітет презентував ще й м’ячі, які стануть у пригоді під час проведення фізкультурно-оздоровчих заходів.

Водночас забіг мав і благодійну складову. Учасники та вболівальники об’єднали зусилля, щоб зібрати кошти на допомогу підрозділу, у складі якого сьогодні воює один із тренерів-викладачів МДЮСШ №5.

Ми всі пам’ятаємо, хто боронить наші ранки. Тому цей забіг має ще й благодійну мету. Адже ми всією спортивною спільнотою Вінниці не втомлюємось допомагати нашим Захисникам та Захисницям. І нині наш тренер та його побратими потребують підтримки, щоб закупити квадрокоптер. Тож ми влаштували збір. Кожні 5, 10, 20 гривень наближають нас до Перемоги, – зазначив Сергій Краєвський.

Нагадаємо, майже пів року у Вінницькій міській територіальній громаді тривали змагання з футзалу серед аматорських колективів. Вони мали відкритий тип, тож серед 53 команд були не лише місцеві, а й представники таких міст, як Калинівка, Бар, Тиврів та інших територіальних громад Вінницької області.

Джерело: vitatv.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *