• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Вінниці відбудеться квадромарафон RUN 4 VICTORY на підтримку ЗСУ

ВідФролова Марія

Чер 29, 2024
У Вінниці відбудеться квадромарафон RUN 4 VICTORY на підтримку ЗСУ

Відкрито реєстрацію на другий із чотирьох забігів благодійного квадромарафону RUN 4 VICTORY, що відбудеться у неділю, 30 червня, в парку Вишенський міста Вінниця.

 

Перший етап пройшов у Тернополі та залучив близько 500 учасників, зокрема військових та ветеранів, зібравши 520 тисяч гривень на підтримку ЗСУ. Організатори планують збільшити цю суму на наступних етапах, маючи на меті зібрати загалом 1,5 млн грн.

 

Організаторами заходу у Вінниці є спортивна спільнота «Характер» і Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос», Благодійний фонд «МХП—Громаді». Спонсори — міжнародна компанія МХП і Вінницький Хаб МХП.

 

Дистанції для дорослих становлять від 2 км до 21 км, для дітей — від 200 м до 800 м. Бігти можуть як професійні спортсмени, так і аматори. Крім того, передбачено онлайн-участь у забігу.

 

«Необов’язково бути у Вінниці, аби взяти участь у змаганнях. Якщо у вас немає змоги приїхати, але ви хочете підтримати захід і допомогти військовим, тоді також реєструйтеся як онлайн-учасники. Ви можете пробігти будь-де та в зручний для вас час. А 30 червня зробити про це пост у своїх соцмережах і відмітити організаторів змагань. Після цього поштою ви отримаєте медаль учасника», — пояснив Олексій Вовк, співорганізатор забігів, професійний спортсмен і team-leader спільноти «Характер».

 

Усі учасники отримують особливі нагороди — унікальні медалі. Той, хто братиме участь не лише у вінницькому забігу, а й в інших містах, де проходитиме RUN 4 VICTORY, отримає спеціальну основу, що дозволяє разом скріпити усі чотири медалі. Таким чином людина отримає оригінальний пам’ятний подарунок про участь у благодійному квадромарафоні. 

 

Також кожен учасник отримає стартовий номер з чипом виміру часу для фіксації результатів і рейтингу, а також напої та смаколики від партнерів.

 

«Дуже важливо, аби якомога більше людей дізналися про забіг і долучилися. Після 24 лютого 2022 року ми усвідомили, наскільки спортивні заняття дійсно допомагають зберігати психоемоційний клімат у родинах наших вихованців, — пояснив Валерій Швець, керівник Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики ВТО ВФСТ «Колос». — Це не лише можливість проявити фізичну вправність, а й долучення до вагомої місії — допомоги нашим Силам оборони. Від нашої спортивної школи братимуть участь не лише вихованці різних вікових категорій, а також тренерсько-викладацький склад. Адже важливість цього заходу надзвичайно висока — це наш свідомий внесок задля спільної Перемоги».

 

«Біг об’єднує людей. Це також про цілеспрямованість і витривалість. У моменти, коли у світі руйнуються опори, найголовнішими лишаються люди, які навколо. Тому такі забіги — це про те, як наше спільне захоплення здатне об’єднувати та допомагати», — зазначив Сергій Доброгорський, заступник голови правління МХП з агробізнесу.

 

Наступні забіги відбудуться в Черкасах (вересень) та Ладижині Вінницької області (жовтень). Організатори запрошують усіх охочих приєднатися до забігу, незалежно від фізичної підготовки, та підтримати благодійну ініціативу. Неважливо, чи ви берете участь безпосередньо на місці, чи онлайн, — кожен ваш крок наближає нас до Перемоги! 

Джерело: umoloda.kyiv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *