"Тоттенхем" вирвав перемогу над "Арсеналом" у лондонському дербі та обійшов "канонірів" в АПЛ

“Тоттенхем” обіграв “Арсенал” у 35-му турі Чемпіонату Англії.  “Шпори”, які були господарями зустрічі, тріумфували з рахунком 2:1.

“Каноніри” вийшли вперед на 16-й хвилині матчу після точного удару Александра Ляказетта з-за меж штрафного майданчика.”Шпори” відігралися через три хвилини зусиллями Сон Хин Міна, який скористався грубою помилкою захисників “Арсенала”.У кінцівці зустрічі “Тоттенхему” вдалося вирвати перемогу – Тобі Альдервейрельд замкнув подачу Сона з кутового.
“Тоттенхем” набрав 52 очки і обійшов “Арсенал” в турнірній таблиці АПЛ. “Шпори” йдуть на восьмому місці, “Каноніри” (50 очок) – на дев’ятому.

У наступному турі “Тоттенхем” 15 липня на виїзді зіграє з “Ньюкаслом”. “Арсенал” в цей же день вдома прийматиме “Ліверпуль”.