• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Спортивна гордість Вінниці: баскетболіст Сергій Слободянюк про шлях до успіху

ВідФролова Марія

Кві 16, 2024
Спортивна гордість Вінниці: баскетболіст Сергій Слободянюк про шлях до успіху

Своїми здобутками в баскетболі вінничанин Сергій Слободянюк прославляє не лише рідне місто, але й всю Україну. Спортсмену – 29 років. За словами Сергія, досягти успіхів у грі вдалося завдяки наполегливості, жазі до перемоги та постійним тренуванням.

У баскетбол чоловік прийшов ще 10-річним хлопчиком – до спорту його залучив дідусь. Тоді на Сергія неабияке враження справили висота стрибків спортсменів, віртуозне володіння м’ячем та різноманітні техніки попадання у кільце.

Тренер юнака, Юрій Вікторович, зауважує, що хлопець вже у юному віці показував вражаючі результати: «Було приємно спостерігати за його спортивним зростанням та підкоренням нових вершин».

Баскетболіст грав у складі команд Вінницького технічного фахового коледжу та Національного аграрного університету. Збірні, до яких потрапляв Сергій Слободянюк, неодноразово ставали переможцями та призерами обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Наразі спортсмен залишається активним учасником БК «Вінниця» – провідної команди міста з баскетболу.

 Сергій Слободянюк

Найбільшими досягненнями вважає участь у Кубку Європи, де його команда виборола перше місце, та участь у складі національної збірної України з баскетболу серед осіб з порушенням слуху. Під час чемпіонату світу у 2023 році команда здобула третє місце.

«В момент нагородження я накинув на спину український прапор. Пам’ятаю, як серце вистрибувало від хвилювань, а мурашки продовжували покривати тіло. Бути українським спортсменом зараз дуже відповідально, адже саме ти показуєш силу країни, яка бореться за свою незалежність», – поділився емоціями спортсмен.

Наразі Сергій Слободянюк готується до чемпіонату Європи, який буде проходити у Туреччині. Найважливішим елементом для здобуття перемоги спортсмен вважає командну роботу. 

«Один учасник не зможе перемогти суперників. Баскетбол – це командна гра, і всі здобутки як і у міських, так і у міжнародних змаганнях залежать від командної гри кожного учасника», – розповідає Сергій.

Окрім того, баскетболіст практикує і тренерську діяльність. Ділиться власним досвідом з молоддю та допомагає юним спортсменам розвивати їхній потенціал і досягати нових висот у баскетболі.

Джерело: ВМР

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *