"Шахтар" у фантастичній "перестрілці" поставив підніжку "Десні" в боротьбі за "срібло" УПЛ

“Шахтар” здобув перемогу над “Десною” у матчі 30-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок у Чернігові завершився з рахунком 4:2 на користь команди Луїша Каштру.

“Гірники” вийшли вперед на 25-й хвилині – класний удар з лівого флангу штрафного майданчика вдався Манору Соломону.

Не встигли господарі поля оговтатися, як Тете вирвався один на один з воротарем та збільшив перевагу донецької команди в рахунку.

До перерви підопічні Олесандра Рябоконя один м'яч відіграли – Андрій Гітченко на 29-й хвилині виграв боротьбу на ближній стійці під час подачі з кутового та потужно пробив головою – Пятов зреагував на постріл, але м'яч рикошетом від стійки перетнув лінію воріт “Шахтаря”.

У другому таймі гольова перестрілка продовжилася. На 59-й хвилині Майкон відзначився розкішним голом в лівий нижній кут після передачі Фернандо, відновивши гандикап “Шахтаря” у два м'ячі.

Проте вже через три хвилини Олександр Філіппов відповів своїм красивим голом. Найкращий бомбардир “Десни” потужним ударом поцілив у шістку воріт Андрія Пятова.

Але вирівняти ситуацію підопічні Луїша Каштру супернику не дозволили – на 68-й хвилині Алана Патріка збили у штрафному майданчику чернігівської команди і сам постраждалий холоднокровно виконав вирок – 4:2.

“Десна” (55 балів) опустилася на четверте місце у турнірній таблиці УПЛ. “Зоря” (57 балів) – друга, “Динамо” (56 очок) – третє. Підопічні Олексія Михайличенка на останніх секундах втратили перемогу над “Олександрією”.

“Шахтар”, який дочасно завоював золоті медалі Чемпіонату України, має у своєму активі 78 очок.

УКРАЇНА У ЄВРОКУБКАХ-2020/21

“Шахтар”, як чемпіон України, зіграє у груповому етапі Ліги чемпіонів.

“Динамо”, “Десна” та “Зоря” вже гарантували собі місця у єврокубках-2020/21, адже нижче четвертого місця за підсумками сезону вони вже не опустяться.

Друге місце УПЛ дає право участі у третьому кваліфай-раунді Ліги чемпіонів. “Динамо”, яке виграло Кубок України, отримає пряму путівку до групового етапу Ліги Європи, якщо не посяде друге місце.
Третє місце – у груповому етапі Ліги Європи.
Четверте – у третьому кваліфай-раунді Ліги Європи.
Переможець плейоф гратиме у другому кваліфай-раунді Ліги Європи. Ці матчі між 5-8 командами відбудуться 25 і 29  липня. У першому раунді (один матч) зіграють: 5 vs 8, 6 vs 7 команди. Переможці розіграють путівку в ЛЄ.