"Реал" втримав тяжку перемогу над "Гранадою" та впритул наблизився до чемпіонства

Мадридський “Реал” здобув непросту гостьову перемогу над “Гранадою” в 35-му турі іспанської Ла Ліги. Поєдинок завершився з рахунком 2:1.

Команда Зінедіна Зідана вдало розпочала зустріч та забила два швидкі голи. На 10-й хвилині Ферлан Менді отримав пас від Каземіро, витримав паузу, після чого увірвався до штрафного майданчика господарів і розстріляв ворота.Через шість хвилин мадридці подвоїли перевагу в рахунку – Карім Бензема змістився в центр після передачі Луки Модріча та спокійно пробив повз голкіпера.На другий тайм “Гранада” вийшла в зовсім іншому настрої та несподівано створила іменитому опоненту серйозні проблеми. На 50-й хвилині Дарвін Мачіс покарав “вершкових” за обрізку Каземіро в центрі поля, пробивши просто між ніг Тібо Куртуа.Наприкінці поєдинку господарі влаштували штурм воріт “Королівського клубу” та мали декілька хороших нагод, або уникнути поразки. Найкращу втратив на 85-й хвилині Рамон Азіз – після його удару м’яч зі стрічки воріт виніс капітан “вершкових” Серхіо Рамос.

Таким чином, мадридський клуб здобув дев’яту перемогу поспіль у Примері. “Вершкові” виграли 9 з 9 поєдинків після коронавірусного карантину із загальним рахунком 17:3.

“Реал” повернув собі перевагу над “Барселоною” у 4 очки. У Чемпіонаті Іспанії залишилося зіграти ще два тури. Для завоювання чемпіонства команді Зідана достатньо набрати 2 бали у останніх двох зустрічах.

Суперниками “вершкових” далі будуть “Вільярреал” (16 липня) і “Леганес” (19 липня).

“Барселона” проведе зустрічі проти “Осасуни” (16 липня) та “Алавеса” (19 липня).