• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Протягом двох днів у Вінниці тривав Відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики

ВідФролова Марія

Чер 14, 2024
Протягом двох днів у Вінниці тривав Відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики

У Вінниці протягом двох днів тривав Відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед дорослих. На стадіоні Центрального парку імені Миколи Леонтовича, 95 спортсменів бігали, стрибали, штовхали ядро – робили все, аби показати найкращий результат та вибороти першість.

Як розповів тренер-викладач з легкої атлетики Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Андрій Москвін, у місті над Бугом окрім вінничан змагались спортсмени з:

  • Немирівської,
  • Іллінецької,
  • Жмеринської громад,
  • з міста Суми.

Вправлялися на різних дистанціях із бігу, стрибали у довжину та висоту, штовхали ядро.

Завдяки підтримці міського спорткомітету, у нашому місті активно проводяться змагання для дітей та молоді. Саме після них до наших закладів приходять займатись юні спортсмени. Легка атлетика – це не лише про фізичний розвиток, а й формування характеру, витривалості та командного духу. Ми пишаємося нашими молодими атлетами і вдячні за можливість розвивати їхні таланти, – каже Андрій Москвін.

Окрім захопливих змагань з легкої атлетики, глядачів порадував показовий виступ вихованок відділення художньої гімнастики спортивної школи № 1, які продемонстрували свою майстерність та грацію в номері “Жовто-блакитне небо”.

А Сергій Краєвський, голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, зазначив, що розвиток легкої атлетики в нашому місті є надзвичайно важливим.

Легка атлетика – королева спорту. Це один з наймасовіших та найпопулярніших видів спорту, який сприяє всебічному розвитку молоді. Ми маємо чудові приклади для наслідування, такі як наша олімпійська чемпіонка Наталія Добринська. Її досягнення надихають молодих спортсменів до нових звершень та підкорення спортивних вершин. А проведення таких турнірів сприяє популяризації спорту серед молоді та допомагає відкривати нові таланти, які в майбутньому зможуть прославляти наше місто та країну на міжнародній арені, – говорить Сергій Краєвський.

Нагадаємо, у місті Тернопіль відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед підлітків. Після напружених та емоційних боїв чемпіонкою змагань стала вихованиця Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 Оксана Малюта, яка завоювала золоту медаль. Її сестра, Ольга Малюта, також продемонструвала високий рівень майстерності та стала срібною призеркою турніру.

Джерело: vitatv.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *