Покер Сона та унікальне досягнення: "Тоттенхем" здобув дебютну перемогу в новому сезоні АПЛ

Лондонський “Тоттенхем” у поєдинку 2-го туру англійської Прем’єр-ліги на виїзді обіграв “Саутгемптон”. Матч закінчився перемогою “шпор” з рахунком 5:2.

Харрі Кейн міг виводити свою команду вперед на 3-й хвилині, але після перегляду VAR арбітр скасував гол англійського бомбардира. На це “святі” швидко відповіли голом Данні Інгса.

Однак пропущений гол лише розлютив команду Жозе Моурінью, яка після цього п’ять разів вразила ворота суперників. Чотири з них записав до свого активу корейський вінгер Сон Хин Мін, відзначившись у проміжку від 45-ї до 73-ї хвилини.

Більше того,всі вони були забиті з передач Харрі Кейна. Це перший випадок в історії АПЛ, коли один гравець забиває 4 голи в одному матчі з передач іншого футболіста.Ще один м’яч у другому таймі провів Кейн. У кінцівці зустрічі Інгс оформив дубль та відіграв один гол, реалізувавши пенальті.

Таким чином, “шпори” реабілітувалися за поразку в першому турі від “Евертона” (0:1), заробивши перші очки в новому сезоні. “Саутгемптон” залишається без набраних пунктів після двох поєдинків.

У наступному турі “шпори” вдома приймуть “Ньюкасл”, а “святі” зіграють на виїзді проти “Бернлі”.