Parimatch збільшить підтримку українського спорту

Після 11 років заборони на державному рівні Верховною Радою ухвалений закон, який регулює діяльності щодо організації та проведення азартних ігор.

Європейські країни і США вже багато років активно впроваджують національне ліцензування грального бізнесу, завдяки чому наповнюють свої бюджети. Не стане винятком і Україна, яка буде отримувати близько 5 млрд гривень щороку тільки від продажу ліцензій. А також ми зможемо очікувати незабаром і залучення міжнародних інвестицій. Зокрема, одна з провідних світових беттинг-компаній – міжнародний холдинг Parimatch вже підтримав ініціативу держави і готується до виходу на український ринок.

СЕО Parimatch Сергій Портнов: “Для нас, як для міжнародної компанії, дуже важливо працювати в прозорому юридичному полі з визначеними правилами гри. Це відкриває можливості розширювати бізнес, залучати іноземні інвестиції та розвивати сферу розваг цілого регіону. Легалізація – це логічний крок технологічної трансформації, адже сфера беттінгу в усьому світі – драйвер нових технологій, які прийдуть в країну разом з інвестиціями”.

Серед головних позитивних ефектів, які держава отримає від легалізації, – додаткові податкові надходження до бюджету, розвиток інфраструктури суміжних галузей економіки, створення тисяч робочих місць. За прогнозами учасників ринку, вже до кінця року український бюджет може отримати додатково близько 5 млрд грн від продажу ліцензій, а також від податкових відрахувань. Крім того, буде усунуто джерело корупції, в тому числі в спорті. Самі гравці отримають легальний статус і захист своїх прав, а український спорт – нові спонсорські програми.

Після завершення процесу легалізації Parimatch готовий розширити співпрацю з українським спортом. Готові в холдингу і до відкритого діалогу з владою – міжнародний досвід компанії дозволить поділитися компетентною експертизою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *