«Нива» поступилася в контрольному поєдинку «Поліссю-2» – 20 хвилин

ВідФролова Марія

Лип 11, 2024
  • Вінницька «Нива» знову програла в контрольному поєдинку. Він пройшов 10 липня у нашому місті.

Починалося все непогано для команди Юрія Ярошенка. В першому таймі вінничани завдяки гольовому дублю Вадима Панасюка вийшли вперед — 2:0. Взагалі наша команда впевнено контролювала гру і мала ігрову перевагу над друголіговим «Поліссям-2» (Житомир) .

Після перерви обидві команди оновили склади. На поле вийшли молоді вінничани, і поступово гості перехопили ініціативу. Після помилок воротаря і захисту житомиряни тричі розписалися у наших воротах.

Найбільш реальний шанс вразити ворота «Полісся-2» мав граючий президент «Ниви» Артур Загорулько. Але він з вигідної позиції промахнувся по порожнім воротам.

Відео дня

Отже, знову поразка — 2:3. Наступну гру вінницька «Нива» через день проведе у Хмельницькому. Суперником буде першолігове «Поділля».

Бонус за роботу

Незважачи на поразку, у «Ниві» є, кого виділити. Зокрема, автора гольового дубля Вадима Панасюка.

— Це гра. Тим ніколи не знаєш, заб’єш у матчі чи ні. Ми готуємося щодня, щоб показувати у грі позитивний результат. А два моїх голи — це як приємний бонус за свою роботу, — каже Вадим Панасюк. — Якщо чесно, то вже не пам’ятаю, коли востаннє оформлював гольовий дубль.

За його словами, «Полісся-2» — хороша команда, яка має гарні перспективи в сезоні.

— Вона має і кошти, і сильних гравців. Думаю, це буде один із претендентів на перші місця в нашій групі Другої ліги, — додав Вадим.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Джерело: vn.20minut.ua