«Нива» поступилася аматорам з «Орлівки» у контрольному поєдинку – 20 хвилин

ВідФролова Марія

Лип 15, 2024
  • Вчора вінницька «Нива» провела другий контрольний поєдинок у це міжсезоння.
  • Суперником професіоналів був аматорський ФК «Орлівка».
  • В останньому чемпіонаті Вінницької області він посів четверте місце серед шести команд.

Грали на НТБ «Нива» за присутності кількох десятків вболівальників, справжніх патріотів вінницького футболу. Вони обрали товариський поєдинок замість перегляду суперматчу Євро між Іспанією і Німеччиною.
Цього разу в складі «Ниви» не було лідера атак — граючого президента Артура Загорулька. Але і за його відсутності вінницька команда повела в рахунку за підсумками першого тайму. Гол з пенальті на 40-й хвилині забив Вадим Панасюка. Його було призначено через те, що екс-гравець «Ниви» Євген Костюк збив у карному майданчику Чигура.
А ось другий тайм пройшов під знаком гостей. Вони швидко відігралися, а загалом забили три м’ячі. Відзначилися Владислав Васалатій (дубль, один із м’ячів – із пенальті) і ще один ексгравець «Ниви» Ярослав Браславський. Натомість в складі колективу Юрія Ярошенка один гол відіграв Рогульський. Він перекинув м’яч через голкіпера майже з центру поля. Аналогічним чином в Одесі нивівцям забивав «Чорноморець». Отже, 2:3 — поразка «Ниви», яка дає інформацію для роздумів і виправлення помилок.

На Вінниччині відбудеться патріотичний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»

У Вінниці проведуть Кубок України з важкої атлетики пам’яті Захисника Дениса Лабунського

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Джерело: vn.20minut.ua