"Нове диво світу": в Китаї будують найбільшу футбольну суперарену вартістю 1,5 млрд євро

Китайський клуб “Гуанчжоу Евергранд” розпочав будівництво нового домашнього стадіону і він обіцяє бути по-справжньому фантастичним.

Як стверджує Sky Sports, арена прийме форму лотоса з пелюстками, які розкриваються. Ця квітка є символом буддизму – однієї з основних релігій у Гуанчжоу.

Стадіон зможе вмістити 100 тисяч глядачів, а також буде мати 168 VIP-місць. Він стане найбільшою виключно футбольною ареною світу.

Проект стадіону розробив відомий дизайнер Хасан Саєд. Його вартість складе близько 1,5 мільярда євро. Завершити будівництво ультрасучасної футбольної арени планують до 2022 року.

Уболівальники уже не можуть дочекатися, коли стадіон народиться на світ. У коментарях під світлинами проекту вони залишили масу захопливих відгуків.

“Неймовірно, яка краса”, “Китай повинен буде прийняти Чемпіонат світу”, “Ніколи у житті не бачив гарнішого стадіону”, “Не можу намилуватися, це воістину нове диво світу”, – розсипалися у компліментах любителі футболу з усього світу.Раніше ТСН Проспорт знайомив читачів з найекзотичнішими футбольними стадіонами планети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *