"Манчестер Сіті" офіційно скасували виключення з Ліги чемпіонів

Спортивний арбітражний суд (CAS) на своєму офіційному сайті оголосив вердикт у справі про усунення “Манчестер Сіті” від Ліги чемпіонів.

Дискваліфікацію англійського клубу було вирішено скасувати. Окрім цього, штраф, який за рішенням УЄФА спочатку становив 30 мільйонів євро, скорочений до 10 мільйонів.”У той час як “Манчестер Сіті” і його юрисконсульти ще не розглянули повне рішення Спортивного арбітражного суду (CAS), клуб вітає наслідки сьогоднішнього рішення в якості підтвердження позиції клубу і сукупності доказів того, що він зміг презентувати. Клуб хотів би подякувати членам групи за їх старанність і належний процес, яким вони управляли”, – йдеться в заяві” Манчестер Сіті “.

14 лютого УЄФА оголосив про дискваліфікацію “Манчестер Сіті” з єврокубкових турнірів на два роки. “Городянам”  заборонили брати участь у Лізі чемпіонів або Лізі Європи сезонів 2020/21, 2021/22.

Згідно з релізом УЄФА, “Сіті” у період від 2012 до 2016 року завищував спонсорські доходи на своїх рахунках і в інформації про беззбитковість, яку представляв в організацію.
Також клуб мав заплатити штраф у розмірі 30 мільйонів євро. 
“Манчестер Сіті” могли відправити до нижчого дивізіону Чемпіонату Англії, а також позбавити чемпіонства АПЛ 2014 року.
УЄФА планував почати нове розслідування, щоб перевірити спонсорські контракти “городян” після 2016 року. 

У “Сіті” ж заперечували усі звинувачення УЄФА 
26 лютого Спортивний арбітражний суд (CAS) в Лозанні зареєстрував апеляцію клубу на рішення УЄФА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *