"Манчестер Юнайтед" на останніх секундах втратив очки та не зумів піднятися на третє місце в АПЛ

“Манчестер Юнайтед” не зміг обіграти “Саутгемптон” в матчі 35-го туру англійської Прем’єр-ліги. Поєдинок на “Олд Траффорд” закінчився внічию – 2:2.

Гості несподівано повели в рахунку на 12-й хвилині завдяки голу Армстронга, однак ще до перерви “червоні дияволи” перевернули все з ніг на голову, забивши два м’ячі у ворота суперника.На 20-й хвилині передачу Марсьяля замкнув Маркус Рашфорд. А вже через три хвилини Антоні забив сам – асист записав до свого активу Бруну Фернандеш.Підопічні Уле-Гуннара Сульшера зберігали переможний рахунок аж до кінцівки зустрічі, але в компенсований час “святі” зуміли відігратися. На 97-й хвилині нічию гостям приніс гол Обафемі.
Таким чином, МЮ (59 балів) залишився на п’ятому місці в АПЛ. “Манкуніанці” за додатковими показниками поступаються четвертому “Лестеру” і на одне очко відстають від “Челсі”, який йде третім.

“Саутгемптон” з 45 очками посідає 12-те місце.

У наступному турі “Манчестер Юнайтед” 16 липня на виїзді зіграє проти “Кристал Пелас”, “святі” в цей же день приймуть “Брайтон”.