"Ліверпуль" ввів штрафи за запізнення на онлайн-тренування

Лідер англійської Прем’єр-ліги “Ліверпуль”  ввів штрафи за запізнення на онлайн-тренування команди. Про це розповів головний тренер Юрген Клопп.

ВІн зізнався, що і подумати не міг, що отримуватиме стільки задоволення від онлайн-тренувань. 

“Хлопці в гарному настрої. Одразу відчувається, як ми сумуємо один за одним. Це винятковий колектив. Звичайно, хочеться бути поряд з ними. Але я отримую задоволення, тому що бачу їх, ми обмінюємося повідомленнями і думками. 

Якщо тренування розпочинається о 10:00, то чат відкривається о 9:30, і майже всі в ньому з’являються заздалегідь. Особливо рано приходили на перші заняття, тому що технологію потрібно було випробувати. Тепер всі знають, як це працює. Якщо хтось спізнюється на тренування, для нього передбачений штраф. 

Найкраще, що у нас є в 2020 році – це технічні можливості. Якби подібне сталося в 80-і роки, було б справжнє божевілля”, – розповів Клопп офіційному сайту.
Нагадаємо,  АПЛ відклала поновлення чемпіонату на невизначений термін через пандемію коронавірусної інфекції. Передбачається, що матчі поновлять у червні. 23 квітня УЄФА запланував чергову відеонараду з асоціаціями, де обговорять рестарт сезону.

В АПЛ залишилося зіграти 9 турів.”Ліверпуль” очолює турнірну таблицю з відривом від найближчого переслідувача у 25 очок. “Червоним” залишилося здобути 2 перемоги, щоб стати чемпіонами вперше від 1990 року.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *