• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Конкурс «Вінниця у коміксах» оголосили вдруге | Всі Новини Вінниці

ВідФролова Марія

Бер 23, 2024
Конкурс «Вінниця у коміксах» оголосили вдруге  | Всі Новини Вінниці

Вдруге оголосили конкурс серед дітей та молоді «Вінниця у коміксах». Завдяки роботам планують популяризувати міські туристичні принади. 

Про це повідомляють у Офісі туризму Вінниці. 

Роботи можуть містити будь-які визначні місця або міські архітектурні памʼятки, розповіді про видатних персон або вигаданих персонажів, які пов’язані з Вінницею. Цьогорічвік учасників збільшили до 16 років.

Конкурс складатиметься з двох етапів-турів. Перший триватиме з 18 березня до 5 квітня у форматі прийому робіт. Учасники мусять відправити на електронну адресу [email protected] сканкопію власних коміксів, фотографію автора, анкету учасника і текстовий файл з коротким описом малюнків. До другого туру відберуть роботи 10 учасників.

Переможці отримають дипломи, друковані примірники збірки коміксів, сертифікати на безкоштовні екскурсії від «Офісу туризму Вінниці» та призи від партнерів.

Детальніше про умови, критерії оцінювання робіт, а також зразок анкети учасника – у положенні про конкурс за посиланням. За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів за телефоном: + 38 (096) 775-67-95

Склад журі залишився незмінним з минулого року:

  • Наталя Стафійчук, директорка Вінницької художньої школи;
  • Ірина Ісова, голова правління ГО «Простір розвитку особистості Бібліофан»;
  • Тетяна Маєвська, директорка Офісу туризму Вінниці;
  • Олександр Нікітюк, голова правління ГО «Лабораторія актуальної творчості»;
  • Роман Крижанівський, видавець і автор коміксів.

Нагадаємо, конкур коміксів вперше провели у 2023 році. Заявки подали більше 20 учасників віком 12-15 років, серед робіт яких було обрано 5 найкращих: 3 в номінації «Професіонали» (учні мистецьких шкіл та студій) і 2 в номінації «Аматори». Після підведення підсумків і визначення переможців було видано друкований збірник коміксів.

Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast


Підписуйтесь на наші канали
Telegram
   
Viber

Джерело: vinbazar.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *