Кабмін дозволив спортсменам збірних України проводити індивідуальні тренування під час карантину

Кабінет міністрів України на черговому засіданні ухвалив рішення дозволити спортсменам національних збірних України проводити індивідуальні тренування на карантині під час пандемії коронавірусу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов.

“Сьогодні на черговому засіданні Кабінет міністрів України підтримав ініціативу Міністра молоді і спорту Вадима Гутцайта щодо відновлення індивідуальних тренувальних занять (біг, хода, їзда на велосипеді та інвалідному візку) спортсменами штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неоліміпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю.

Вважаю, що такі зміни, які раніше були підтримані профільним комітетом Верховної Ради України, що були внесені до Постанови КМУ № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, необхідні для безперервності тренувального процесу спортсменів штатних збірних команд.

Це дозволить провідним атлетам плавно вийти з карантину після його завершення, а у майбутньому забезпечить Україні нові перемоги та медалі на найвищому рівні. Всі тренування мають проводитись із урахуванням карантинних правил”, – написав Немчінов.

Зазначимо, що наразі карантин в України запроваджено до 24-го квітня. Будь-які спортивні заходи скасовані або перенесені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *